كتابخوان های نارنجی

نویسنده: پیروز قاسمی
حتما تا الان همکلاسی‌هایتان تعریف گروه‌های کتابخوانی شما را شنیده‌اند. حتی شاید چند نفر از آن‌ها هم به گروهتان اضافه شده باشند. حالا با آغاز پاییز، ما جدی‌تر از همیشه کتاب می‌خوانیم. حالا همرنگ این فصل، ما کتابخوان‌های نارنجی هستیم...
راه‌های دسترسی به كتاب
قدم ششم
خرید از راه دور

تصور کنید در خانه نشستید و دلتان کتاب جدید می‌خواهد. هوا سرد است و پدر و مادرتان هم حوصله‌ی بیرون رفتن از خانه را ندارند. خب ما به شما می‌گوییم که چه کار کنید تا کتاب جدید خودش پیش شما بیاید.
راه اول، سفارش تلفنی از فروشگاه‌های کتاب یا انتشارات است. یعنی با كتابفروشی یا دفتر انتشارات تماس می‌گیرید و درخواست می‌كنید كه كتاب را با پست برایتان ارسال كنند. بعضی از انتشاراتی‌ها در سایت‌شان هم سفارش كتاب می‌گیرند.
دومین راه، خرید از فروشگاه‌های اینترنتی است. این سایت‌ها یا فروشگاه‌ها كتاب را هم به صورت چاپی و کاغذی  و همچنین به صورت فایل صوتی یا تصویری می‌فروشند اما قبل از سفارش به دو نکته‌ی مهم توجه کنید:
  به سایت‌های مخصوص خودتان مراجعه کنید كه مورد تایید بزرگ‌ترهایتان هستند. از ورود به سایت‌هایی که محدودیت سنی ندارند و نمی‌شناسید خودداری کنید.
  از سایت‌های معتبر خرید کنید. سایت معتبر سایتی است که به طور قانونی کتاب‌ها را از ناشران و نویسندگان آن خریده و با قیمت مناسب می‌فروشد...

ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code