فاویان با پاهای فنری

نویسنده: مهران وطن‌دوست
اگر می‌خواهید فیلم كوتاهی از این بازی را ببینید، كافی است نرم‌افزار «هم افزا» را دانلود كرده باشید و گوشی را روی علامت بگیرید.
گوش‌هایتان را جلو بیاورید، چون می‌خواهم یك راز را برایتان بگویم: به‌زودی یك بازی جدید از یك طراح ایرانی به دست ما می‌رسد كه قرار است بتركاند! دست‌تان را بگذارید روی مجله و قول بدهید این راز پیش‌تان بماند؛ وگرنه ممكن است بزرگ‌ترها بازی را بگیرند دست‌شان و دیگر نوبت به ما نرسد! الكی كه نیست؛ بازی فاویان با پاهای فنری است كه می‌تواند یك عالمه كارهای عجیب بكند!

فاویان، معروف به فنری
 فنری فامیلی‌اش نیست كه! فاویان یك اسباب‌بازی كوچك و مهربان است كه به خاطر پاهای فنری‌اش بهش می‌گویند فاویان فنری. تازه او می‌تواند روی سقف و دیوار هم راه برود. چون زیر پاهای فاویان یك بادكش كوچك هست كه با كمك آن به هر سطح صاف و تمیزی می‌چسبد. دیگر چی بهتر از این؟

بگرد منو پیدا كن برج‌ساز دیگر
 تا حالا قسمتی از اسباب بازیتان گم شده؟ یا مثلا پازلی كه تكه‌هایش را كم‌كم كنار هم می‌گذارید تا كامل شود؟ فاویانِ قصه‌ی ما هم دنبال قطعه‌های گمشده‌اش است. پاهای فنری و بادكش چسبنده فقط بخشی از توانایی‌ها فاویان هستند. كلی كارهای دیگر هم هست كه اگر بگردی و تكه‌هایش را پیدا كنی او می‌تواند انجام بدهد.

حالا حالاها تمام نمی‌شود
بازی فاویان به‌زودی برای تلفن‌های همراه منتشر می‌شود، اما این تازه اول كار است. قسمت‌های بعدی بازی به مرور منتشر می‌شود...

ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code